Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikoleta Vokrri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Nikoleta Vokrri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Nikoleta Vokrri lindi më 18 Nëntor 1991 në Shkodër, është këngëtare shkodrane e muzikës popullore. Më datë 23 Janar 2012, Nikoleta Vokrri publikon videoklipin "Potpuri Shkodrane". Më datë 13 Janar 2013, Nikoleta Vokrri publikon videoklipin "Hajde Vlla". Më datë 26 Janar 2016, Nikoleta Vokrri publikon videoklipin "Violina Te Perjetesoi". Më datë 27 Korrik 2017, Nikoleta Vokrri & Hajredin Gjeta publikojnë videoklipin "I Shkreti Burre". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lola Pink

Shamsah

Irva Stefa

Siciliana Mazi

Entela Zhula

Emmy

Ertila Koka

Himena Ymeri

Ajkuna Anxhaku

Persa

Tags: Nikoleta Vokrri


Komente mbi këtë artist