Audio

Nikollë Nikprelaj - Good Bye America


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2008

2008-07-29T21:53:32

Këngë e albumit:

"Endrra Ime"
o moj kang e dashur
o moj kang e bukur
ngjitu lart ne qiell
behu zog a flutur
te adriatiku do te vie dita
dy dollar ne xhep dhe
Good Bye America
te adriatiku do tevie dita
dy dollar ne xhep dhe
Good Bye America

hyn neper shtepia
hyn neper oborre
ne tok te bekuar
ne tok arbenore
hyn neper shtepia
hyn neper oborre
ne tok te bekuar
ne tok arbenore

te adriatiku do te vie dita
dy dollar ne xhep dhe
Good Bye America
te adriatiku do te vie dita
dy dollar ne xhep dhe
Good Bye America

neper han te hotit
malsia dhe shkodra
prap si dikur moti
t'bashkohen dy motra
neper han te hotit
malsia dhe shkodra
prap si dikur moti
t'bashkohen dy motra

te adriatiku do te vie dita
dy dollar ne xhep dhe
Good Bye America
te adriatiku do te vie dita dy dollar ne xhep she
Good Bye America


Ky tekst u dërgua nga Leonita
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...