Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Kce Moj Çikë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Oooo kce moj ciko
Lujma doren
Se te marr oo
Pa krye shkollen

ref:Ti kur kcen
Une fluturoj
Per ty knoj per ty jetoj

Ooo kce moj ciko
lujma belin
bjer gitar oo e kpute telin

ref:..

Ooo kaperceva male e kodra moj lule e moj lale
Ooo per met pa ka kcen ne lodra
moj lule moj lale

rreth em rreth bacet ju solla
po mendoj
kur shetitem dora dora po kujtoj
nuk besoje se te doja
nuk besoj
une te doja dhe te dua pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga  Merita

Nikollë Nikprelaj - Kce Moj Çikë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kce Moj Çikë".
3. Video është e këngës "Kce Moj Çikë", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0