Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Oj Kosovë E Kuqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëOj Kosov e Kuqe
Lule ne Kunor
Pse e Merr at Nuse
Nuse pa Dasmor

Ref 2×
Pse nuk Këndon Pushka
Pse nuk Gzohet Nana
E kur n'Kosov Hyn Nusja
Pse nuk Bien Tupanat


Oj Kosov e Kuqe
Kur ta japsh Kushtrimin
Ti je e pa Shoqe
Trimi se Pret Trimin

Ref 2×
Pse nuk Këndon Pushka
Pse nuk Gzohet Nana
E kur n'Kosov Hyn Nusja
Pse nuk Bien Tupanat


Oj Kosov e Kuqe
Kudo qe na ka Nana
E kur te Marresh Nuse
Dot Vijm me Tupana

Ref 2×
Do te Këndoj Pushka
Do te Gzohet Nana
E kur n'Kosov Hyn Nusja
Do te Bien Tupanat


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku

Nikollë Nikprelaj - Oj Kosovë E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosovë E Kuqe".
3. Video është e këngës "Oj Kosovë E Kuqe", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0