Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Ani Moj Shqipni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

gjith kta trima u vran eeeeeeeee per liri
o kta shkije zoti i vraft kan than ooooooo
shkavi ne trojet shqiptare mos me hiiiiiiiiii

ref:
qouni o ju trima burra e shekuj qe u vrane per liri qouni o ju deshmor gzoni e gzoni trojet shqiptare zxhohuniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zxhohuniiiii

kan than kta trimat taane per me vdek o per liri qe ta mbrojme atdhun tone oj ju shqiptar mos e leni qe shkavi mos me hi o ne trojet arbroreee

ref:
qouni o ju trima burra e shekuj qe u vrane per liri qouni o ju deshmor gzoni e gzoni trojet shqipetare zxhohuniiiiiiiiiiiiiiiiiii zxhuniiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Kujtesa

Nikollë Nikprelaj - Ani Moj Shqipni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Shqipni".
3. Video është e këngës "Ani Moj Shqipni", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0