Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Kenge Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

po ju them dy fjal t'verteta se en gurbet s'kalohet jeta. kam kalu shume mal e dete tuj kalu neper zgradetet. s'kam lene vend pa shetit si en Evrope o si en amerik.

po t'baj be per k'ta dy sy. pasha thijnat qej kam me kry. pasha rrullat qej kam ne ball. pasha ai Zot qej na ka fal. pasha plaket qej kam ne shtat si en malesi nuk vdes rahat.

kam pa bote e qytet ri. askund s'pash si vendin tim. rahat gjumin o kurre se bana se ne triesh ma con te enderra enga do vini e nga do shkoni kurre nedlinjen mos harroni


Nikollë Nikprelaj - Kenge Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Gurbeti".
3. Video është e këngës "Kenge Gurbeti", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0