Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Destan Begu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Destan Begu pe kqyr sahatin n'rahovec o e kem konakun
n'rahovec o e kemo konakun
o meu pajtu o me sallaingjakun
saillangjaku ne dihanhane
aman beg o pash jeten tane
aman beg o pash jeten tane
mos me shti o sonte nhapsane
mos me shti me fjeto me kali
jau dhash besen o sun ja fali
o sun ja fali pa i ra pistole
piqem zot o hasmin pa nore
piqem zot n'abdullah agen
qe jau matke burrave shtagen
qe jau matke burrave shtagen
se mem ra se duroj as baben
o sem mem ra se duroj baben
e pe duroj o Abdullah agen


Ky tekst u dërgua nga Nori Lindi Nasi

Nikollë Nikprelaj - Destan Begu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destan Begu".
3. Video është e këngës "Destan Begu", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0