Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Mirëmbrëma Zoti Shpis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Miremroma,miremroma i zoti i shpise,
a ke buke, a ke buke o me na dhan?
simitxhite,simitxhite i coj ne ne kome.
Skam nevoje,skam nevoje per simitxhi
Se m'ka nodh,se m'ka nodh buka ne shpi.

Miremroma,miremroma i zoti i shpise,
a ke mish,a ke mish o me na dhan?
Sa ka deti, sa ka deti uje e rane.
Kasapxhite,kasapxhite i coj ne kame.
O skam nevoje, skam nevoje per kasapxhi,
se m'ka ndodh se m'ka ndodh mishi ne shpi.

Je i mire, je i mire e je zotni,
Na ke qite, na ke qite raki me pi.
Na ke qite,na ke qite raki me pi,
edhe meze,edhe meze ne zini.


Nikollë Nikprelaj - Mirëmbrëma Zoti Shpis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirëmbrëma Zoti Shpis".
3. Video është e këngës "Mirëmbrëma Zoti Shpis", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0