Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Zemra Din Me Falë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Mos me thuaj kurre
Te jetoj pa ty
Dita m'shkon dyqysh
Naten vete s'po muj me shty

Dita m'shkon dyqysh
Naten vete s'po muj me shty

Ref...x2
Zemra di me fale
Keshtu me ke thane dikur
Falma sonte ose kurre

Zemra din me fale
Falma vetem tash
Mallku qofsha qe te lashe

Me ty e kam ba
Vetem nje gabim ne jete
Te thashe se s'te du
E nuk ishte e vertete

Te thashe se s'te du
E nuk ishte e vertete

Ref...x3
Zemra din me fale
Keshtu me ke thane dikur
Falma sonte ose kurre

Zemra din me fale
Falma vetem tash
Mallku qofsha qe te lashe


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Nikollë Nikprelaj - Zemra Din Me Falë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Din Me Falë".
3. Video është e këngës "Zemra Din Me Falë", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0