Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Hajde Shoto Marshallah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shoto Marshallah".
3. Video është e këngës "Hajde Shoto Marshallah", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Hajde Shoto Marshallah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenge E Atmosfere"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2014

2014-07-15T19:38:50+00:00Moj e mira o ne dere te stanit o x2

Mos ja prish o qejfin jaranit o x2

Hajde Shoto marshalla
Fluturon me krahe x2

Luj Shoto luj
Naten ta paguj x2

Kuvendojshin o çika me çiken o x2

Ty mor djale o te rafte pika o x2

Hajde Shoto marshalla
Fluturon me krahe x2

Hajde Shoto nga Malesia
Fer fer fer po te ban shamija x2

...

U bu bu moj nano
Si t'ja bej s'e di
Seç po me kqyrin vajzat
Dukem jabanxhi x2

Vaj vaj vaj
O çuno ti mos qaj
Se vjen lala sonte
Lotet do t'i laje x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet