Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Sa Larg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdha prej Gurbetit me te pa moj Nan Ftyra po me Qesh e Zemra po me Qan aspak sun po Ngina Ty tut Perqafu tpaska kap merzija moj Nan Flokët jan Zbardhu sa Larg sa Larg kem Shku moj Nan por ne Zemren time gjithmon afer ju kam sa Larg sa Larg kem Shku moj Nan Rruga e Gurbetit na Ndau ne 4 An dikur ti veq Nan sot Gjyshe je ba tash ti pruna Nipa e Mesa sot per me i pa tash e din qka asht Evladi se Une Prind jam ba Menja me Shkon shpesh te ju se qysh ju kam lan sa Larg sa Larg kem Shku moj Nan por ne Zemren time gjithmon afer ju kam sa Larg sa Larg kem shku moj Nan Rruga e Gurbetit na ndaw ne 4 an Sa larg sa Larg kem Shku moj Nan por ne Zemren time gjythmon afer ju kam sa Larg sa Larg kem shku moj Nan Rruga e Gyrbetit na ndau ne 4 An


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku

Nikollë Nikprelaj - Sa Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Larg".
3. Video është e këngës "Sa Larg", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0