Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Familja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un 1 Kang te Re
Ta Ndegjoj Gjith Farefisi
Ta Ndegjojn Shqiptaret ane mban

Se kshtu nuk ban se kshtu nuk ban

Jena msu masnej ktu bubu
Njerzit qe na dunn kena harru
Na ka Hy n'Midis Sherri Shejtan

Se kshtu nuk ban se kshtu nuk ban

RefAjajajajajaja e ban Zoti mir more Daj
Ajajajajaja
Ajajajajajaja prej Familjes mos u Ndaj
Ajajajajaja

Mos Mendoni se Un jam Rrebel
Prej Merzije Fjala po me Del
Vyrtytet e mira sot ku jan

Se kshtu nuk ban se kshtu nuk ban

Jo nuk ka Respekt Vllau per Vlla
As Motra per Moter Dashni ska
Pa Dashni kem met amanaman

Se kshtu nuk ban se kshtu nuk ban

RefAjajajajajaja e ban Zoti mir mor Daj
Ajajajajajaja
Ajajajajajaja prej Familjes mos u Ndaj
Ajajajajajaja

RefAjajajajajaja e ban Zoti mir mor Daj
Ajajajajajaja
Ajajajajajaja prej Familjes mos u Ndaj
Ajajajajajaja


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku

Nikollë Nikprelaj - Familja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familja".
3. Video është e këngës "Familja", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0