Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Mire Ka Me U Ba Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e din moj a e din
dikur qka te thash
nuk kem qare
pa u ba bashk

Jemi ba moj jemi ba për faqe të zez
Nuk jetojme me nje adres

Shkon nji dit e shkon nji vjet
zemra të don e zemra të pret

Mirë ka me u ba
ti vet ki me pa
e qare nuk ka


Ky tekst u dërgua nga Nijazi Jusufi

Nikollë Nikprelaj - Mire Ka Me U Ba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Ka Me U Ba".
3. Video është e këngës "Mire Ka Me U Ba", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0