TEKSTESHQIP

Nikollë Nikprelaj
Ti Moj Çikë, Moj Lulja E Malit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Moj Çikë, Moj Lulja E Malit" kënduar nga Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.