Niku Bossi
Niku Bossi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Athine Greqi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Niku Bossi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Dhjetor 2021, Niku Bossi publikon videoklipin "Naqeta". Më datë 18 Mars 2022, Diablo, Bossikan & Niku Bossi publikojnë videoklipin "Pulla Up". Më datë 23 Prill 2022, Stresi & Niku Bossi publikojnë videoklipin "Paranoia", në bashkëpunim me Nikun. Më datë 16 Shtator 2022, Niku Bossi publikon videoklipin "Busy", në bashkëpunim me Ghetto Queen. Niku Bossi me datë 2 Dhjetor 2022 është berë pjes e labelit "Bad Boys 4 Life". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2