Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimon Mushkolaj - Rugovë Bjeshkë E Lartë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej Rugove bjeshk e lartë
Bjeshk e lart e t'parve te mi
U dogje u poqe ne zjarr e flak
U dogje u poqe per liri
Qe sa vjet ne ty u perpoqen
T'deshten shkrum e t'deshten hi
N'zemer t'burrit shkruhej emri
Koken lart ti perseri
Hejj ti qe prek qiellin e henen
Naten edhe diten
Ti RAMIZ ti del per fush
Ne palc ti ua fut friken
Ti qe prek Drinin e Bunen
Ti qe prek Valbonen
Ty qe t'thrrasin ret e zeza
N'pllam e ke Kosoven o hej.


Ky tekst u dërgua nga Ilir Muriqi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nimon Mushkolaj - Rugovë Bjeshkë E Lartë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rugovë Bjeshkë E Lartë".
3. Video është e këngës "Rugovë Bjeshkë E Lartë", por nuk këndohet nga Nimon Mushkolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimon Mushkolaj:


Komente 0