Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nimet Fetai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Nimet Fetai është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 6 Tetor 2012, Nimet Fetai publikon videoklipin "Kodi Zemres Time". Më datë 26 Nëntor 2013, Nimet Fetai publikon videoklipin "1001 Vjet". Më datë 2 Mars 2015, Nimet Fetai publikon videoklipin "Fale". Më datë 18 Gusht 2016, Nimet Fetai publikon videoklipin "Syn", në bashkëpunim me Fllow Master & Mc Gagi. Më datë 30 Shtator 2016, Nimet Fetai publikon videoklipin "Zoti T'vraft". Më datë 5 Tetor 2018, Nimet Fetai publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lali Kadriu

Ejup Gimolli

Edmir Lika

Duchi

Avni Mehmeti

Besim Nuredini

Sami Krasniqi

Masar Hoti

Besim Saliu

Agron Pefqeli


Tags: Nimet Fetai, Nimet Fetahi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet