Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimet Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Vrake (Shkoder) 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Nimet Leka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe popullore shkodrane. Kenga e pare e Nimet Lekes ishte "Vajze Shkodrane" Më datë 3 Gusht 2007, Nimet Leka publikon videoklipin "Ti Me Ben Xheloz"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Mulaj

Ferdinant Bjanku

Thoma Mahilaj

Xhavit Dedej

Adnan Bala

Bujar Cici

Gjeto Luca

Kujtim Prodani

Ardian Trebicka

Leonard Bombaj

Tags: Nimet Leka


Komente mbi këtë artist