Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimet Leka - 1000 Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1000 jete sikur te jetoj,
Vetem ty te dashuroj,
Te du prane mos u largo,
Te dashuroj me beso.

Sikur te ishim se bashku te gezuar,
Nete te gjata yjet sdo ishin shuar,
Ne endrra qe kemi thurur ,
Rruga e jetes behet me lumtur.

1000 jete sikur te jetoj,
Vetem ty te dashuroj,
Te du prane mos u largo,
Te dashuroj me beso.

Sikur te ishim se bashku te gezuar,
Nete te gjata yjet sdo ishin shuar,
Ne re te bardha te humbasin,
Dite te bukura do te na trokasin.

1000 jete sikur te jetoj,
Vetem ty te dashuroj,
Te du prane mos u largo,
Te dashuroj me beso.


Ky tekst u dërgua nga Emrah Leka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nimet Leka
Publikimi: 03/08/2007


Nimet Leka - 1000 Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Jete".
3. Video është e këngës "1000 Jete", por nuk këndohet nga Nimet Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimet Leka:


Komente 0