Nisea Panxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Nisea Panxhi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka jetuar për shumë kohë në Greqi. Muzika është pasioni më i madh i Niseas. Talenti i saj është spikatur në një orë mësimi dhe më pas ajo ka gjetur mbështetjen e shoqërisë dhe mësueses së saj për të nisur rrugën e muzikës. Është angazhuar në disa aktivitete muzikore dhe jo vetëm. Merret shumë me ‘fitness’ dhe i pëlqen kërcimi. Të qenit një këngëtare është një nga prioritetet e Niseas. Në vitin 2018, Nisea Panxhi merr pjesë në Voice Kids Al...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Mei Dallashi

Sindi Goma

Kleansa Susaj

Sajana Kodheli

Sidorela Hasa

Xhemi Leka

Amela Buzi

Frensi Revania

Erma Mici

Ëmbla Elezi


Tags: Nisea Panxhi

Krijo Një Kartolinë