Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Nisret Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Nisret Krasniqi lindi në vitin ne Kosove, por jeton në qytetin e Bernit ne Zvicer. I njohur si ilahist që këndon pa instrumente muzikore (ilahi). Ai në vitin 2014 filloi të këndoje. Ai punonë në firmën e tij me babanë e vetë të quajtur (SK). Mbaroi shkollen fillore të mesme dhe fakultetin në Zvicër. Më datë 10 Gusht 2014, Nisret Krasniqi publikon videoklipin "Per Allah". Më datë 1 Janar 2015, Nisret Krasniqi publikon videoklipin "Pasanik E ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusret Kurtishi

Lind Prizreni

Samson Gjoni

Celi Uka

Besnik Salihu

Liridon Hoti (Liri)

Durim Malaj

Gasso

Dryton Deqanasi

Astrit Mulaj

Tags: Nisret Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet