Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Enis Zenku
 • Vendlindja:
 • Kërcove 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Nissy është një këngëtar. Emri i vertet Enis Zenku dhe jetonte ne qytetin e Kercoves ku ne moshen 5 vjecare humbi babain e vet. Nissy jetoi 3 vjet ne nje fshat ne rrethinen e Kercoves pastaj perseri filloi nje jet te re ne qytet se bashku me nenen e tij. Si fmi i pelqente muzika, merrte pjes neper manifestiem te ndryshme, por ne moshen 16vjecare aj beri te paren rap kenge ne studion e Lavida Loca Record's. Kshtu filloi karieren e tij dhe hyri ne tregun e muzikes shqipt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kann1

X1

Eni-G

Mc.Yahoo

Mastercif

A62

Papel G

Smuggler

Valon Osmani

Valon Alili

Tags: Nissy, Enis Zenku


Komente mbi këtë artist