TEKSTESHQIP

Nissy
Veq Fillimi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Fillimi" kënduar nga Nissy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, ky projekt lansohet para audiencës i realizuar nga ana vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 20 Maj 2018.