A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nita Krasniqi & Rina Krasniqi - Daba Daba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

19/06/2017

2017-06-19T14:10:22

Më Shumë Nga

Rina Krasniqi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Daba Daba" kënduar nga Nita Krasniqi & Rina Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nita Krasniqi & Rina Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albanora. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjithmon kur isha e vogel
e vogel sa nje gogel
cdo gje qe unë e doja
daba daba i thoja

Dikur kur isha e vogel
e vogel pak me e madhe
thojsha daba daba
edhe kur kisha halle

Molla ishte daba
daba ishte edhe e dardha
o sa shum daba daba
thesi plote me arra

daba isha une
daba ishe edhe ti
ooo sa shum daba daba
qe te qeshin plote femije

Daba Daba Daba
Daba kenga magjike jehonte

Daba Daba Daba
Daba kenga magjike jehonte

Daba Daba Daba
Daba te gjith femijet i gezonte

te gjith femiejt kendoseeee


teksteshqip.com © 2007 - 2018