A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nita Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nita Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte nje interpretuese shume e mire e muzikes live. Ajo ka perfunduar gjimnazin "Sami Frasheri" ne Prishtinë. Eshte pjese e nje bendi muzikor me te cilin performon live. I pelqen shume aktrimi. Per momentin ajo vazhdon studimet ne Universitetin e Prishtines, ne Fakultetin Fiziologjik. Në vitin 2009, Nita Latifi ishte finaliste në Star Academy Albania 4. Në Maj 2012, Nita Latifi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Merre Ose Leje", ku pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Selimi

Nikka

Fiorela Sahiti

Edita Sopjani

Kallashi

Elita Rudi

Festina Mejzini

Arlinda Gaxherri

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi


Tags: Nita Latifi

Nita Latifi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019