A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nita Reci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Nita Reci është një këngëtare e njohur. Më datë 2 Dhjetor 2017, Bloody publikon videoklipin "Tkom Jet", në bashkëpunim me Nita Rechi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Sopa

Xheralda Braka

Milva

Iljasa Ibrahimi

Arnisa Krasniqi

Shpresa Veselaj

Merita Jahdautaj

Merita Lika

Violeta Demaj

Refaela Vushaj


Tags: Nita Reci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018