Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Edonit Shkodra
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Niti është një këngëtar. Reperi kosovar Niti apo Edonit Shkodra lindi ne qershor te vitit 1995. Muzika ishte ne zemren e tij qysh kur ishte 5 vjec,me kalimin e kohes dhe me hapa pak sa me te shpejte Niti u be nje kengetar i njohur ne Gjilan dhe ne Kosove ne pergjithsi. Kenget e tij siq jane, E kallim me kete bit qe eshte nje kenge me bashkepunim me reperin gjilanas Gimzi kenge kjo mjafte e pelqyer nga publiku. Viti 2010 Nitit i solli mjafte suksese ne karrieren e tij mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Addi Pllana

Katilirrebel

Ardy

Ilsi Ademi

E-Mc Intro

Poku

Kasamo

Leon Zaskoku

Arjan Lekaj

Mergim Highzeri


Tags: Niti, Nitti, Edonit Shkodra

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet