Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti
  • Emri i Vërtetë:
  • Edonit Shkodra
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Niti është këngëtar. Reperi kosovar Niti apo Edonit Shkodra lindi ne qershor te vitit 1995. Muzika ishte ne zemren e tij qysh kur ishte 5 vjec,me kalimin e kohes dhe me hapa pak sa me te shpejte Niti u be nje kengetar i njohur ne Gjilan dhe ne Kosove ne pergjithsi. Kenget e tij siq jane, E kallim me kete bit qe eshte nje kenge me bashkepunim me reperin gjilanas Gimzi kenge kjo mjafte e pelqyer nga publiku.
Viti 2010 Nitit i solli mjafte suksese ne karrieren e tij muzikore, kenga "Merre me Men" edhe kjo kenge ne bashkepunim me reperin gjilanas Lil-G eshte nje kenge mjafte e pelqyer nga publiku kosovar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Rilind  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet