Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nitinjo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Nitinjo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Merret me muzike qe nga viti 2012. Më datë 16 Mars 2016, Nitinjo publikon videoklipin "Largesija". Më datë 18 Korrik 2019, B-Flow publikon videoklipin "Ju Pe Rreni Veten", në bashkëpunim me Nitinjon....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nitinjo

Komente 0