Nito
Nito

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Shkurt 2022, Nito & K-Master publikojnë videoklipin "Ftoft". Muzika e këngës u punua nga K-Master, ndërsa teksti u shkrua nga Nito & K-Master. Produksioni audio u realizua nga K-Master....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0