A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Vitia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Njomza Vitia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Njomza Vitia është nga Prishtina, por është transferuar në Chicago bashkë me familjen e saj. Si shumë talente në muzikë, Njomza bëri hapat e saj të para drejt suksesit në kanalin e saj Youtube, që sot numëron me miliona klikime. E pati fatin të angazhohet në zanatin që aq shumë e do dhe këtë mundësi, vajzës nga Kosova ja ka ofruar tregu amerikan. Për të treguar talentin e saj në muzikë, ajo është duke punuar fuqishëm me producentë të njohur, në m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Profili

Twiter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Suanita

Jehona Lumi

Nazmije Selimi

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi

Fiorela Sahiti

Kallashi

Festina Mejzini

Tringa Kay

Filloreta Raçi (Fifi)


Tags: Njomza Vitia

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018