Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

No-One - Pse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/03/2008

2008-03-21T20:14:46+00:00No-One

Vetes tem per qet jet ja boj ni pytje psee
gjeth pergjigja um ka dal mu e njejt sepse
nuk boj rep per qef pse shkoj step by step
se kur i bon mir dikujt dije keqja pot pret (pse)
kom dashni nuk di (psee)
gjithkujt i besoj (psee)
lot per femijri (psee)
t´mira gjethkujt i boj (psee)
do tri nuk um dojn (psee)
jom rrit n´qet pozit (psee)
sum jet sen mu habit (psee)
mu zotii mka qit (psee)
jom qitu ku jom (psee)
realitet me dhon (psee)
smuj kerkujt keq mi thon (psee)
di veq mbres me lon (psee)
u shkru un me hek (psee)
dikush jeton qysh don (psee)
tutna edhe me vdek (psee)
dikush sun mbijeton (psee)
dikush jeton me paqe (psee)
dikush prehet mbes (psee)
dikush me lot ne faqe (psee)
do mesinn pa shpres (psee)
un kom shum dilema (psee)
thom ajt veni rast (psee)
zdu zona kryt prema (psee)
un krejt i boj me kast (psee)
nana e ngushton veten (psee)
ala sum kuptojn (psee)
thot djal ruje veten (psee)
ala nuk um besojn (psee)
thom hiqmi kto zingjir (psee)
gjaki mu um vlon (psee)
du me jetu i lir (psee)
shoqnin larg e kom (psee)
mlidh diqka me ta (psee)
kurr sum kan lan nlloq (psee)
me shum mall i du (psee)
ka t´rall ksi o shoq (psee)
per fund veq ni sen (psee)
se kemi veq ni gjak (psee)
un kurr nuk i harroj (psee)
per ta un nxerri hak.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet