Më mbaj mend (për 1 muaj)

No-One - Demo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


No-One

Tash South Side krejt all right
runu qimt e nanes se jom qu nkrah tmajt
a ta ma a sta ma bitch sje kerka
ti bon blla blla se mu rakin sun ma ha
e do kan met rrug e do kan hi nllug
a se din pa rjeta qe i ha me ni lug
a nashta thujsh tutna me gjujt kungja n´emer
veq po quditna ku karin mu rrit zemer
do pajeta do met meta do analfabeta
tash qimt e nones kan mer nftyr t´zbehta
spo du me dit siraten se ta qi armaten
spo du me ta permen emrin ni dit se ta kom qi naten
nese thujsh qe un e kom pi teje
o budall po ti merr inspirim pi meje
njoni hini sun dul shum thell u ngul
le ta din tjert se jom Hold SchoolNuk kemi video për këtë këngë.


Noliman
Publikimi: 02/05/2009


No-One - Demo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo".
3. Video është e këngës "Demo", por nuk këndohet nga No-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:


Komente 0