Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nolian - Mask Off Rmk Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rap1 :
Boni ven 3X po vjen Noli me Gang
Plot si Wu-Tang 9mm Bang 3X
Na veq po rritmi - juve ju ka hup ritmi
OTR histroi - pak Pac pak Biggie
Qfar dush stili tu e myt - jena tu e marr sjena tu e lyp
Gjeth n'ven t'par ose hekna kryt - jem tu pshty boll jena pertyp

Rap2 :
Fell la Familia - sa shkojna sa vina
Me shok dit t'kqia me shok dit t'mira
Repin moti e repi - vete kallxon Edi
Asnjo sjena n'veti - une eci nuk ngeci
Pom vje keq per ty - spot vje mir per mu
Une ta thom n'sy - shoki ma me mu


Ky tekst u dërgua nga Kmn Florent


Nuk kemi video për këtë këngë.


Noliman
Publikimi: 12/07/2017


Nolian - Mask Off Rmk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mask Off Rmk".
3. Video është e këngës "Mask Off Rmk", por nuk këndohet nga Nolian.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:


Komente 0