Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Noend është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2018, Noend publikon videoklipin "Midis Qytetit". Më datë 19 Dhjetor 2018, Noend publikon videoklipin "Fast Life". Noend & Andrea kanë njoftuar se do publikojnë së shpejti videoklipin "Telefoni". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Kingston

Gjaksori

Leksy

Ralien

Dashoni

Unix

Bess (Familia Ideale)

Labb.1

Floriant Salihu (Flow)


Tags: Noend

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet