A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noend
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Noend is a singer. Më datë 5 Mars 2018, Noend publikon videoklipin "Midis Qytetit".

Më datë 19 Dhjetor 2018, Noend publikon videoklipin "Fast Life".

Noend & Andrea kanë njoftuar se do publikojnë së shpejti videoklipin "Telefoni". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019