A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  70
  • Emri i Vërtetë:
  • Agon Abdullahu
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Noga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Agon Abdullahu i njohur si "Noga BeatBox", qysh në moshën 5 vjeçare u vërejt se kishte talent në fushën e BeatBox. Albumin e tij të parë e publikoi në moshën 10 vjeçare, pikërisht në vitin 2005. Vitet 2009/2010 për Nogën ishin të veqanta, pasi që këto vite është zgjedhur si tinejxheri më i mirë në Evropë për BeatBox. Suksesi i tij shihet edhe në pjesmarrjen e koncertëve të këngëtarëve me famë botërore si 50 cent, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Method ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Souljah (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Ket Nat
A Po Vjen
Mos Harro
Dalena
Fast
Vetem Ti
Don Mem Pa
Flute
Po Vi
Shiu


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Stenaldo Mëhilli

Andi Stafuka

Sardi Strugaj

Loni Gashi

Shpresim Ahmeti

Bruno

Egzon Pireci

Gussi

Lind Islami

Genti Deda


Tags: Noga, Noga Beatbox, Agon Abdullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019