Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga - Te Ndjej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noga - Te Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/10/2012

2012-10-19T18:24:13+00:00Dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty gjdo nat
dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty sikur gjdo nat

Gjithmon menoj qe jom me ty edhe tkom ngat
nuk e pranoj qe nuk tkom afer sikur qdo nat
edhe pse nuk shkoj gat n'zemer njoni tjetrit mesim
asniher nuk shihem
amo njoni tjetrin e presim
si n'kohen e vjeter qe kerkush sun na ka nal
qe me gzim e pritsha kohen me ty kur kisha me dal
per me ti than ato fjal qe menojsha gjith
naten edhe diten
kujtimet mesim po takimet sperseriten

Ref (2x)
Nuk e di se qka na ndodhi baby
se di pse nuk jom une me ty
nuk e di se si tja bej un baby
dua ti shoh prap ata sy

Dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty gjdo nat
dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty sikur gjdo nat

Kaloj koha kur t'njoha
kur u njoftum
menojshum per ton jeten
po epr ndarje nuk mendum
cili gabum
qe sot na dy me njani tjetrin sjena
i patem ato ndjenja
amo tashte nuk i kena
secili rrugen e vet tashte o ka e kqyr
malli mka marr si dikur
per me ta pa at ftyr
a kam met pa a jo
noshta vjen ajo koh
sdi qa ka me bo
veq e di qe na nuk jena mo

Ref (2x)
Nuk e di se qka na ndodhi baby
se di pse nuk jom une me ty
nuk e di se si tja bej un baby
dua ti shoh prap ata sy

Dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty gjdo nat
dua te shoh prap
dua te ndjej prap
dua te jem me ty sikur gjdo nat


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtr
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet