Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noisim

Nuk ka akoma asnjë votë

Noisim është një këngëtar dhe autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donton

Taboo

Realtonny

Zibo

Albani

G-K

Beni-G

Snero

Hermon

Noli

Tags: Noisim


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet