A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noizy

Noku Vogel ➡ Piccolo Noku

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: GunzUp


Noku Vogel

Noku!!

Me lot ne sy jam sonte tu shkru
Me lot ne se jam sonte tu shkru per ty

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
Oh sa shum malli mka mar

5x
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Noku vogel te dua sa gjith boten
Mezi po pres te shoh, qe ta puth doren e vogel.
Mezi po pres tkem afer, ta puth lali Leandren
Ti puthi te dy syt te bukur dhe t'tregoj babi dhuraten.
Mezi po pres qe tfolim tregom edhe per shkollen.
Sa shkronja i ke msuar qe ke shkrujtur ne fletore.
Mezi pres tndegjoj zanin kur ti mthirr MR.MONEY.
Kur e din qe se kam qef por ti e ben veq per inati.
Sa shum mke ngja ti gjestet mi ke mar ti.
Je gjysma ime dhe pa ty nuk jam i ploti.
Saher se qe qan ti e ndjej dhe un prej s'largti.
Me dridhet zemra kur te shoh me pika loti.
Ti je arsya qe, ende po marr frym ne ket tok.
Ti je arsya qe, ende un po jetoj.
Do jem aty per ty sa her qe tkesh nevojen per mu.
O Noku vogel te du gjith bota je ti per mu.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu.
o sa shum malli mka mar.

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Ti se din sa shum me ka mar malli te shoh.
C'do nat ne enderr ti me del edhe, me perqafon.
Te them te dua dhe mezi po press qe te takoj.
O Noku vogel o Noku vogel.

Rri ne mendime e jetoj ne kujtime.
Kur te pash per her te par ti ishe veq sa dora ime.
T'mora Pran vetes ti fillove t'qeshesh.
Nuk e di a m'njohe apo ndjeve diqka tjeter.
Tani je rritur je ber nje vajz e bukur.
Ti je my shooting star je fati im ti je nje kukull.
Shoh syt e tu, kur shikoj qiellin e kalter.
Besova ne mrekulli dhe Zoti mu ma dha dhuraten.
Ma dha LEANDREN do thot qe leu ANDRA
Kuptimi emrit tend o noku thanks to your mama.
Beatiful ladies si ju nuk ka gjith bota.
Sido qe tken shku punet un per ju do behem copa.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
O Sa shum malli mka mar

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss uh so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
TI KURR SKE ME DIT DERI SA TBOHESH VET PRIND.


Piccolo Noku

Noku!

Con lacrime stasera sto scrivendo.
Con lacrime stasera sto scrivendo per te.

RIT.
Quanta nostalgia ho per te.
Le lacrime non vogliono fermarsi.
Avrei dato tutto purché stasera fossi con me.
Oh quanta nostalgia ho per te.

5x
I Miss u so much.
Nostalgia ho per te!!

O il piccolo "Noku", ti amo tanto quanto il mondo.
Non vedo l'ora di vederti, e bacarti quella mano così piccola.
Non vedo l'ora di averti vicino per baciare "lali Lendren".
Di baciarti entrambi gli occhi belli, e ti mostra papà il regalo.
Non vedo l'ora di parlare con te, e discuttere sulla scuola.
Quante lettere hai imparate, che hai scritto sul quaderno.
Non vedo l'ora di sentirti, la voce quando mi chiami "Mr.Money".
Quando sai che mi da fastidio, ma tu lo fai solo per invidia.

Quanto mi assomigli, quanti gesti che hai preso da me.
Tu sei la mia metà, e senza di te io non sono intero.
Ogni volta che piangi, lo sento da lontano.
Mi trema il cuore, quando ti vedo lacrimare.
Tu sei il motivo per il quale io respiro ancora.
Tu sei la ragione per la quale io vivo ancora.
Sarò lì per te ogni volta che avrai bisogno di me.
O il piccolo "Noku" ti amo, sei tutto il mondo per me.

RIT.
Quanta nostalgia ho per te.
Le lacrime non vogliono fermarsi.
avrei dato tutto purché stasera fossi con me .
Oh quanta nostalgia ho per te.


5X
I Miss u so much.
Nostalgia ho per te!!


Ma tu non sai quanto nostalgia ho per te.
Ogni notte nel sogno tu vieni e mi abbracci.
Ti dico ti amo e non vedo l'ora di incontrarti.
O il piccolo "Noku", o il piccolo "Noku".

Mi appendo ai pensieri, e vivo nei ricordi.
Quando ti ho visto la prima volta eri solo quanto la mia mano.
Mi avvicinai a te, e tu cominciai a ridere.
Non so se mi conobbi, oppure hai sentito qualcos'altro.
Ora sei cresciuta, sei diventata una bella ragazza.
Tu sei "my shooting star", sei la mia fortuna, tu sei una bambola.
Vedo i tuoi occhi quando vedo il cielo azzurro.
Ho creduto nei miracoli, e Dio mi fece il regalo.
Mi regalò "LEANDREN" alcuni dicono nacque "ANDRA".
Il senso del tuo nome "Noku" "thanks to your mama".
"Beautiful ladies", come voi in tutto il mondo non ce n'è.
Comunque siano andate le cose, io per voi diventerei anche a pezzi.

RIT.
Quanta nostalgia ho per te.
Le lacrime non vogliono fermarsi.
avrei dato tutto perché stasera fossi con me.
Oh quanta nostalgia ho per te.

5x
I Miss u so much.
Nostalgia ho per te!!

Non lo capirai mai finché non diventerai genitore.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019