A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noizy

1 Shans ➡ Une Chance

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Emarildo Pablø


1 Shans

Ai te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une vec po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten du me bo
M'jep vec nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Nuk kerkoj me shum vetem ty po
du me t'pa kisha humb n'syt e ty
edhe s'isha,kthy mo
vec ma jep nje shans do ta kthej ne mrekulli
si Princesh qe je ty te duhet nje mbretri
Do ta ndryshoj jeten si per ty dhe per veti
nese na 2 jemi nje i perballlim krejt problemet
ki besim n'mu ki-ki besim n'mu une kam besim n'ty
une kam besim n'ty une s'kam ardh per lojna
as me thon se jam i fort dhe s'kam
ardh per met rrejt me ta mbush menjen plot
sinqerisht nuk kam kohe me u marr me sene te tilla
I'm a man,not a boy i'm business i need ya
kurr nuk te zhvlersoj dhe kerkun nuk
t'lo me njonin kurr s'do jesh e tepert biles
kur je kon ma para god i love your smile
si hutaq t'kisha pa like oh my god wow

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten do me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Mezi pres qe t'jena bashk
edhe t'ecim mes qytetit
me kapuqa n'kry se ti e din
qa bon mileti,kane 1 milion tregime
dhe pse ni sekond kan pa xhelozia
dhe suksei jem shif qa ju ka bo
veja gishtin qfardo gjeje,msheli
syt qe ku osht,vetem m'thuaj nje vend bote
Msheli syt dhe qe ku Asht un per ty
do te boj gjithqka ti per mu do t'jesh gjithqka
kam plane pafund per jeten ne pergjithesi
veq Zoti na dhaft shneten se krejt kena mi i mrri
du qe t;jesh qdo sekond ne qdo hap ngjit me mu
nese n'jet dikun rrezohem a doo t'jesh hala me mu
jeta ka pengesa ka drita dhe vende te erreta
nese ne luftojm bashk gjithqka do t'jen te lehta
jeten nuk e du perfekt po shum
do ti afrohem,nese ti do jesh me mu perfektit shum
do ti largohemm

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten ko me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende


Une Chance

Il vous a promis, peut-être et vous a utilisé
Tant que je suis déjà avec toi
s'il vous a
même avec des larmes et des pleureuses, le contraire de moi
Donnez-moi une chance de dire
que je ne suis pas comme tout le monde.
Juste une chance de changer
pour changer toute votre vie
Je ne demande pas plus que toi
J'aurais aimé te perdre
aussi je n'ai pas, tourné mo
mais donnez-moi une chance va le transformer en un miracle
en tant que princesse, vous êtes un roi
Je vais changer ma vie pour toi et moi
si nous sommes 2 nous sommes confrontés à tous les problèmes
avoir confiance en vous me faire confiance je fais confiance
Je suis convaincu que je ne suis pas venu à l'esprit
ni me dire que je suis fort et je ne le fais pas
venir avec moi pour remplir le cours complet
Honnêtement, je n'ai pas le temps de m'impliquer
Je suis un homme, pas un garçon je suis affaire j'ai besoin de toi
Je ne vous gâte jamais et la roue ne
vous ne serez jamais hors de contrôle
quand tu es avec moi avant que j'adore ton sourire
comment je t'aime comme oh mon dieu wow
Abstenez (x1).
Il vous a promis, peut-être et vous a utilisé
Tant que je fais plus avec toi
s'il vous a
même avec des larmes et des lamentations je fais le contraire avec bo
Je suis juste une chance de te montrer
que je ne suis pas comme tout le monde non, non
Juste une chance de changer
pour changer toute votre vie
Je suis impatient de le partager
nous essayons aussi entre la ville
J'ai un cappuccino que tu ne connais pas
ce bon milet, avoir 1 million d'histoires
et pourquoi d'occasion ils n'ont pas de jalousie
et j'ai eu de la chance de te voir
veuve tout type, msheli
où c'est, dis-moi juste un pays
Tu te tais et où tu es
Je vais te faire peur pour tout ce que tu veux
J'ai des projets sans fin pour la vie en général
mais le Seigneur nous a fait frissonner que tous mes trucs grognent
vous voulez être chaque seconde à chaque pas avec la mule
si j'étais un gamin ou un mec
la vie a des obstacles il y a des endroits clairs et sombres
si nous nous battons ensemble, tout sera facile
la vie n'est pas parfaite
Je vais venir près de vous, si vous serez avec moi beaucoup
tu vas t'enfuir
Abstenez (x1).
Il vous a promis, peut-être et vous a utilisé
Tant que je fais plus avec toi
s'il vous a
même avec des larmes et des pleureuses le contraire
Je suis juste une chance de te montrer
que je ne suis pas comme tout le monde non, non
Juste une chance de changer
pour changer toute votre vie

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019