Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Veç Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  81

Kabal Records represents Noizy gjithshka bej per ty por mos prit dashni prej meje i’m a gangsta Kabal Records Noizy O.T.R

Kush a gati se na shkoi sahati Noizy n’mikrofon jam i prehte si kasapi kush ka inati i kalon afati zheg ne ket party po na bjen infrakti na miki bounce mami sic e din vete per senet qe enderron un ti kthej n`realitet na miki bounce mami hic mos u nal afrohu ke ma i forti gjihtcka shkon normal , mos u tut se s’ki me dek un t’preki leht e leht a ban me kallxu c’fare ngjyre i ke brekt haha Noizy ty po t`tranon a bon s’bon spo ma ni per kerkon ça kerkon Noizy ty po ta dhuron po ta them n’mikrofon se krevat jam kampion kuku qysh po afrohesh mas meje qysh po ferkohesh kur ti je afer Noizy me sen tjer nuk krahasohesh yeah

Ref. Noizy
Vec per ty garen e fitoj
Vec per ty une sonte po knoj
Vec per ty une po luftoj
Per ty boj gjithçka moj ta hanksha at goj

Me leje pa leje po afrohesh afer meje un e di se cfare kerkon kshtu qe hajde gjeje zemer hajde theje zemer ski nevoj per leje zemer shum po tranon kush esht gangsta femen flokt e drejta syte e mprehta si kthetra çik e mamit e babit trupin e ka dy metra hey verteta esht tu bo metmeta ku na je moj çiko je e amel sikur bleta zemra e vogel ja ka nis tash me u cel m`thot qe kam me bo Noizy tattoo n` bel i thom merre qet zemer ti merre qet kadal e kadal tash un po du me tprek i’m a soldeier baby mos u tut per asi sen o ta honksha at sen zemra prap se po mlen zemer cje tua ba je tu ardh a je tu shku po ta kthej dhe un pytjen qe po ma ban ti mu ë

Ref. Noizy
Vec per ty garen e fitoj
Vec per ty une sonte po knoj
Vec per ty une po luftoj
Per ty boj gjithçka moj ta hanksha at goj

YEAH!!!

Ref. Noizy
Vec per ty garen e fitoj
Vec per ty sonte une po knoj
Vec per ty une po luftoj
Per ty boj gjithçka moj ta hanksha at goj

mos luj per asi sen se cun si un nuk gjen une jam arsyja qe ti po shet ment ca kam un qe jam tip hynik jam trim pa thik mbi tgjitha simpatik po cka esht kryesore un kam shkopin magjik senin kryesor qe ty tbon me levrit , shëëët ule zanin zemer thrritem n emer kallxom a kam aftesi per ta shkund ni femen dridhe mamiculo rrumbullak e strumbullak sillu knej ka pak kur tdush mere cullak msheli syt merr frym te veshin paliceta kallxojne barsaleta per femra me gersheta kompliment sonte je ma e forta une tboj me mdash sikur fmija don torta a thu ka si un si un sun gjesh shuj mos harro se ti pa mu je si lulja pa uje.

Ref. Noizy
Vec per ty garen e fitoj
Vec per ty une sonte po knoj
Vec per ty une po luftoj
Per ty boj gjithçka moj ta hanksha at goj

Rolling up and Down go round arounds baby Noizy


Ky tekst u dërgua nga Eaglet A.k.a G.u.h   armend99Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007


Noizy - Veç Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Per Ty".
3. Video është e këngës "Veç Per Ty", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 5