Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Kthehem Tek Ti (Feat. Ani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ani:Ti nuk e di por kur un vij e ndjej qe jam e tera dhe syte me digjen dhe perpiqem qe te jem e para dhe kur kjo zgjedhja ime shume her ka gabuar jam ndjere ne faj per aq sa une kisha premtuar dhe ti me thua ke gabuar kur nje dite harrova edhe kur ti me kthehesh prape nje bote te re zbulova me kaq e di se une pa ty nuk mund te jetoja dhe kaq e di se sot une ty te dashurova
Ref.
Baby te thoja: Kurre mos me ler ti vetem
Baby gabova: Zgjodha nje zemer tjeter
Baby te dua: Je ti gjithcka per mua
Baby me thua: Te dua

(2 here)
Noizy:Si fillim ku tkom mi noqe kthehu k'nej zemren ma plase pa dyshim si une s'ka por dhe si ti ma nona s'ba nuk kerkoj prezantim une e di mire se kush je o ty ta hengsha synin e zi eheheh si the?Dukesh si fotomodele trupi yt si krem-karamel. Per ty gjithcka fitoj se je e mire moj ta hengsha at' goj'. Jam i vetmi qe t'shti me kesh, jam i vetmi qe t'boj me u desh, ti pa mu' sun 'bon' as ni sen' e une pa ty jam si njeri pa men': jam i nxehte, sun um prek, jam kopil une t'qetsoj si caj kamomil jena fiks per njoni-tjetrin kta tjert si qen le t'lehin upupu m'ka zon' alkoli kur menoj' per ne te dy pse s'e merr ti shoqen tane bojm' ju dyja e na dy.

Ani:Ti nuk e di por kur un vi e di qe jam e tera dhe syte me digjen dhe perpiqem qe te jem e para dhe kur kjo zgjedhja ime shume her ka gabuar jam ndjere ne faj per aq sa une kisha premtuar dhe ti me thua ke gabuar kur nje dite harrova edhe kur ti me kthehesh prape nje bote te re zbulova me kaq e di se une pa ty nuk mund te jetoja dhe kaq e di se sot une ty te dashurova
Ref.
Baby te thoja: Kurre mos me ler ti vetem
Baby gabova: Zgjodha nje zemer tjeter
Baby te dua: Je ti gjithcka per mua
Baby me thua: Te dua

(2 here)


Ky tekst u dërgua nga XhensilaNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Noizy - Kthehem Tek Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehem Tek Ti".
3. Video është e këngës "Kthehem Tek Ti", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0