A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - I Need A Lady  (Feat. Gbmc)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Featuring

G.B.M.C.

Song from the album:

"Pak Me Ndryshe"


yeahh i'm kindda happy tonight ouuuuuu
I party I party over and over
Gbmc Noizy

Noizy:

Ejj jou G jom bo pak men jom bo pak si tap kshtu qe krejt qa jan ktu me u afru pak ma ngat kom diqka met kallxu po pasha zotin sun bertas sepse qika qe bohet fjal e kom bash permas
mthot qe si ti ska i them e vertet mthot po moj zemer po kto buzet origjinale i ke ehhhhh
Haa ku e patem fjalen kjo tironcja po lyp origjinalen
Dokna bash gangster vet prej anena origjin Dibran zemer made in ALBANIA
Po tshti me kesh haa a pot pelqen haa tash ta nguta femnen lal e preku ven pa ven.
Ktu aty endu jom jasht kontrolli mos luj me zjerm se un ta boj goli po don me dit se qysh e ka babushi ju afrova ma ngat i i thash ta hanksha gushen .


Ref x2
i need a lady to dance tonight
come baby girl stay by my side
if we'd be riding we'll ride all night
so follow me follow me

Gbmc:

Si don kur hi n club me dy femna per krahi syt kreit knej kur hin mren otr tavolina e rezervume
n'cep dikun terr shampanja vjen era gangster.
Femnat me veti po syt i kom tek ti . Ti bon magji Ti dokesh split
Trupi me kthesa
Veshun me tesha .une jom per ty bash qitu tek kthesa
Po ta thom se nuk tdu pa dashni je e mir jom i mir hajde gzuar nga nje dolli
Po te sho se si dridhesh po te sho se si sillesh .jouu efektin e bires. Perfekt jena bashk tjert let plasin qifti me i pashem ai plaseshashih kushdo qe gjelozon jon lidh me kampion.
Qka do qet ndodh gezuar shtetin ton

Ref x2
i need a lady dance night
i need a gone ....
so follow me follow me


Lyrics submited by Fatjon Oruqi   zinjo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019