A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Noizy - Jena Otr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3


O.T.R luft po bon jam vet 107
Mu po m´rrespekton se luj punen e gjykatsit
Uuuuuu sa fort o qeka mush me bukuroshe
Ku je bukuroshe lule apo qoshe .
Nuk ka lon ven tamom si shishe mbojshe
Hajde mu afro e emrin ma kallzo
Se du me dit kush je se kongen po ma knon
Eeee ca suprize zemer ka na dole
Se ma paske trupin si shishe koka-kole
Hajde nama doren se du me t´rregu nji prrall
Trut me ti prish e menjen me ta kall
Se jam djali i nje mbreti se plasi termeti
Nje ushtri dal perball se jam vet 108 - ti
Un jam 19 vjec e sma ni kush eshte shejtoni
Se jam si luani i shartum me gjak dibroni
Kafshu ne shum ven se ka pa se kush o donzhuani

Refreni 2x :
Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me mpa
Ski me pa jena plot plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri eeee O.T.R

E kam muziken ne maximun ka shku me ke skam shku
Cila femer mu mka thon se NOIZY zboka per mu
Eee po bab gjysh sa shum t´paskam ngja
Plakat e katunit krejt dashnore i ke ba
Puu sa na dojn shumica xhelozojn krejt femrat O.T.R e dojn
Ngrini gotat nalt per O.T.R e DOUBLE - G
Eshte nje rresht i madh shum nga Shqipria ne Angli ...................................................................................

Refreni 2x :
Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me mpa
Ski me pa jena plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri eee O.T.R

E ka kush e ka rrathen e ka kush e ka
Ska rendesi se kush e ka jena krej O.T.R
Jena ushtria qe vim nga shqiperia
Jena krejt kallabllak O.T.R e DOUBLE -G
E cova venin pesh e femrat jan tu desh
Se jan tu plas vdiqen duke qesh

Refreni 3x :
Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me NA PA
Ski me pa jena plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri eeee O.T.R


Ky tekst u dërgua nga Majkell Hysa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019