A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Fuck Noizy  (Feat. J.R)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  132

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Pak Me Ndryshe"


je je
Its noizy Un jom kryetari i ksaj kanges
baiiiiiiiii baiiiiiiii de la baiiiiiiiiii o de la baiiiiiiiiii o here we go

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall(fuck noizy)
me femra krejt verdall OH OH OH
per cdo kong qe bon asht sikur ban magji

RAP: noizy
hey ca bot mir se ju gjeta,
noizy a.k.a zinjo qendra,
j-r a.k.a junior murdah,
si mbreti i repit shqiptar prezantona,

kam fakte qe flasin jam i papar mor lali,
kshu i themi nga shqipria ca ti bej un vllai,
o puci puci duket se e ka me mua,
he me mo mos me thuj qe te dua,

si te dashur degjues kemi noizy'n ktu perpara,
Ka me veti 50 veta me kapuca edhe me shalla,
i afrohna ma ngat ma ngat e ma ngat,
ja boj pytjen e par "ki ma shum zemer apo fat"?

m'thot kom aq shum zemer sa mezi jam tu mbajt,
dhe i buzqeshi fatit nga pika me e nalt,
E pyta per konkurrenc ja nisi e qeshi,
dhee ma ktheu pytje tha "si menon ti"?

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mal (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
per cdo kong qe bon o sikur me magji

RAP:J-R
Kush po kalon muzik po ndigjon fuck noizy ntelefon dhe hiqet si i rond,
kujton se na idhnon vertet qe ku jom kush k*** po lyp xhelozon a po na don,
Shoku im hiqesh trim hajt kallxo qysh e bon,
Ndersa un po boj art ti po rrin e belbezon,

ndor per here Kallon motivimi jon.
vjen nga fakti sa tju kemi edhe faktet po tregojn aaa
po shkruj ca boj po flas ca shkruj dhe prap e boj ca flas,
sa here qe ndodhemn'rrugve m'duket i njejti avaz,
vec njerzit po ndryshojne situata ne tnjejten faz,

ket ndryshim vall e bojne qe dicka per me pas,
kta tipa qe urrejn po na bejn te defrejme,
po na bojn te shperthejm se ket RAP kta e lejn,
kur e din qe nuk vlejn kongen nuk ta blen kush ti n'ket loj do kujtohesh sikur puc - LEPURUSH

2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
cdo kong qe bon o sikur me magji

BRIDGE:
Po ma then po ma then a po ta then ty,
se un e kom shkrujt ket sen pikerisht per ty,
per ty qe mkupton per ty qe po n'gjon,
ky sen dedikim shkon per at qe xhelozon


Lyrics submited by ÇoÇi   petritOTR
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019