Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Noizy - Bring It

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bring It".
3. Video është e këngës "Bring It", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Bring It  (Feat. Slick & Unittik)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

23/06/2016

2016-06-23T08:14:15+00:00yeah you know who it is
my shipe Slikk Unitkk
yeah noizy

whera are bring it bring it my your seven bring it bring it wi ta liti swiwe nay lata otr no is a lata wher area bring it bring it it my your seven bring it bring it la moro sau late you ma nyma a sa bo tyma mi pas edhe tyma nuk ma nin se dridhet byma no it tha back your fuck may lilil ko-l is your the may rep no it is no ken is lake may neta is noiz may bring it is king yur rep is may whate bring it bring it is made fuck lil-kol is nootr may play is kot playng rep bring it bring it bring it bring it bring iit what bring it brarang it


Ky tekst u dërgua nga Atdhe Gjikokaj   PoLak1
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet