A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Outro (most Wanted)  (Feat. Onzino)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/02/2010

2010-02-17T15:56:04

Song from the album:

"Most Wanted (Mixtape)"


noizy:
yeaaah mixtape is out most wanted
the name fill mas albumit t'par pak ma ndryshe eeyo one lypen diqka lypen diqka jo shum comercial deshen diqka rrep a e din kshtu qe sollem diqka RREP call MOST WANTED thats the one you need haha
you know i want you know u know whatt amm all you to doo crazy danger you know that song

Onzio:
aam not today not today

Noizy:
u know that one the one it's evryday


Lyrics submited by Scott
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019