Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Boll Mo Me Pytje (Feat. Varrosi & Sheila Haxhiraj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Noizy & Sheila:
uoouooo uoouooo uooo yeah

Noizy:

flow so sick
i hy n'beat tashi
kom stil unik
like yes indeed, kom plane t ardhme
vizione pa fund kom
Me shku deri aty kur ti
thu nuk mund.. like qysh tbosh mo plakoo
ta kam merako kom stil ofendus tboj
dukesh si langoo femna si mangoo t
'lidhme si spangoo
n'gjyr qokollate si barbie ne pakoo

Noizy&Sheila:

Noizy tjep krejt qka kerkon
Kur noizyn eh ki ngat
Veq tlutna kshyrem kho muu
Ni foto po du ta boj
Ni foto kur tjem permbi
Ni foto kur tjesh tu l'pi
Ni foto kur tjesh mas meje
Dhe daddy ti je t'um thirr
Ni foto krejt cullak
Ni foto kur tjesh te lart
Ni foto me dur n'qiell
Teksa un ne prer te mbaj
A tkom thon se tboj magji
Krejt boten ne dur ta bi
Krejt senet me mu i ki
Me noizin nuk ka se si
Tjert ndryshe e di
Tjert ndrsyhe e di
Tjert ndyshe e diu
Tjert ndryshe

Noizy ref:2x

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj AJJ

Boll mo me pytje
Se une jom shum high, shum high
Jom shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj

Varrosi:

Na jena shum nalt shoku (shoku)
Ti smunesh me na pa
We chillin ge in high
Se konkurenc nuk ka
Kta tipat po habiten
Si kta t'rinjt veq nalt po ngjiten
Talenti po bo t'veten
Shum thjesht ty ta qenis diten
Eh gjonat si endrroni
Shqipe na krejt i kena
Ja fillin kejt makinat
Barin eh kem dhe femnat
Krejt eh din se kush jena
OTR-Ar na jena tpart
Nuk ka ma real darling
Harroj ato zagar
Harroj ato mickonja
Ktu lun me pesha trana
Me djem Si nuk ban ma nona
Eh kupton tash kush ka qaaa ??

Reff: 2x

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj

Boll mo me pytje
Se une jom shum high shum high
Jom shum high shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj

Lil Koli Verse:

B B B Boll ma me pytje

vec bla bla bla vec burr na mezite

shih punt e tua mi len mu tmijat shqipe

ik tash t'lutna se ma neverite

skam koh per llafe le ma per pytje

lerm t'merrem me dicka ma t'rendsishme

koha ka vler koha osht shum e rendsishme

skam koh per ty nese thjesht tkom bo pershtypje

!!! OTR&GG !!!

Reff: 2x

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj

Boll mo me pytje
Se une jom shum high shum high
Jom shum high shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj


Ky tekst u dërgua nga Shpetimi Demiri   kosova2013   Baani10   saranoizy   MRGz1m1   Andii   bulzaotr   Djal1KeqNoizy
Featuring: Sheila Haxhiraj & Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2010


Noizy - Boll Mo Me Pytje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Mo Me Pytje".
3. Video është e këngës "Boll Mo Me Pytje", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 4