A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Skit (living Your Dream)

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noizy - Skit (living Your Dream)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

27/10/2010

2010-10-27T19:41:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skit (living Your Dream)" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018